Кримські бюджетники пішли у відпустку за свій рахунок

Працівників бюджетної сфери і держпідприємств змусили піти у неоплачуваний відгул до 12 січня, а за перший місяць року вони отримають зарплату на 30% менше.

Про це пише «Крим.Реалії».

«Працівники різних бюджетних сфер Криму змушені відправитися на 11-денні січневі канікули за свій рахунок», — йдеться в повідомленні.

У приватних бесідах з виданням працівники ряду республіканських структур зізналися, що змушені перебувати на відпочинку з 1 по 11 січня 2015 року, оскільки в Росії ці дні офіційно оголошено вихідними.

«Перед Новим роком нас на роботі попередили, що в січні ми отримаємо зарплату на 30% менше від належної суми», — розповів працівник одного з освітніх закладів Криму.

На інших держпідприємствах урізання зарплат, за словами співрозмовників, пояснюють нібито відсутністю грошей у бюджеті, відповідно підлеглих відпускають в тривалий відгул за свій рахунок: «Попереджають: якщо ми вийдемо на роботу раніше 12 січня, то платити не будуть».

«Раніше при Україні ніколи такого не було. Незважаючи на свята, зарплату платили в повному обсязі, а тепер урізають», — скаржаться бюджетники.