Мережа супермаркетів повністю відмовилася від російських товарів

Керівництво однієї з найбільших українських мереж супермаркетів «Рукавичка» заявило про повну відмову від торгівлі товарами російського походження з 1 лютого 2015 року.

Повідомлення про вилучення з продажу товарів російського походження було опубліковане на офіційному сайті мережі супермаркетів «Рукавичка» 29 січня, пише zaxid.net.

«З  1 лютого мережа «Рукавичка» припиняє продаж російських товарів. Керівництво компанії прийняло рішення заблокувати прийом товару з штрих-кодом агресора «46» та дало доручення працівникам щодо подальшого виявлення та вилучення торгових марок російського походження, замаскованих під товари з українським чи іноземним штрих-кодом», – сказано, зокрема, у повідомленні.

У компанії також наголошують, що повна відмова від продажу російських товарів – це принципова позиція керівництва мережі і попереджають, що заміна цієї продукції європейськими аналогами може вплинути на вартість товарів.

«Рукавичка» стала першою з великих торгових мереж України, яка вирішила повністю відмовитись від торгівлі російськими товарами.

Нагадаємо, що з початком кампанії бойкоту російських товарів, що почалась весною минулого року, мережа «Рукавичка» стала першою крупною торговою мережею, яка погодилась маркувати усі товари російського походження.  Окрім того, приміщення кількох гіпермаркетів цієї мережі активно використовують львівські волонтери для збору і складування різноманітної допомоги для української армії.