Німецькі аеропорти знову страйкують

Страйк службовців у трьох великих німецьких аеропортах призвів до скасування понад сотні рейсів, не змогли вчасно вилетіти декілька десятків тисяч пасажирів.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

В понеділок 24-годинний попереджувальний страйк оголосили співробітники служб безпеки в аеропортах Штутгарта, Ганновера і Гамбурга. Керівництво трьох аеропортів звернулося до пасажирів з пропозицією скористатися іншими видами транспорту. «Наполегливо просимо пасажирів не приїжджати в аеропорт», — заявили, зокрема, в офісі із зв’язків з громадськістю гамбурзького аеровокзалу. Там процес проходження огляду займає сьогодні 4 години. Не набагато краща ситуація в Штутгарті, Ганновері. Страйк вже позначився на десятках тисяч пасажирів.

Нагадаємо, за ініціативою профспілки Verdi 23 січня вже пройшли попереджувальні страйки співробітників служб безпеки цих аеропортів, які тривали декілька годин на відміну від сьогоднішнього добового. Наприкінці січня аналогічну акцію провели працівники аеропортів Кельна і Дюссельдорфа. Профспілка вимагає підвищення зарплати цієї категорії службовців мінімум на 70%.